Kütük Profiller

4.5x14 Yarım Kütük Modeli

Kulanım Alanları: Ahşap Evlerde görseldeki gibi kargas modeli olarak kullanılmaktadır. 4.5×14 ölçüsündedir, ortası izolasyonlu içten lambiri uygulanmaktadır.

20x18 Tam Kütük Modeli

Kulanım Alanları: Ahşap yapılarda kullanılır dışı içi yuvarlaktır, tam kütük modelidir, ölçüsü 20×18 ahşap evin dışındaki görüntüyü, içeriyede yansıtılmış olarak görünür, çift tarafı yuvarlak görünüme sahiptir.

9x14 Çift Kanallı Yığma Kütük Modeli

Kulanım Alanları: Ahşap evlerde kullanılır, dıştan ve içerden lambiri görünümüne sahiptir, çift kanallı yığma kütük modelidir, ölçüsü: 9×14, ahşap evinize içerden ve dışardan baktığınızda, aynı görüntüyü size yansıtır.

12x16 Tek Kanallı Tam Kütük Modeli

Kulanım Alanları: Ahşap evlerde kullanılır, evinize dışardan baktığınızda, kütük görünümünde, evinizin içinden baktığınızda, lambiri görünümüne sahiptir, 12×16 tek kanallı tam kütük modelidir.

18x10 Lambiri Modeli

Kulanım Alanları: Ahşap evlerde veya betonarme evlerde iç ve dış cephe kaplaması olarak kullanılmaktadır, 18×10 yarım kütük ve yalı baskı modeli ev seçimlerinde, lambiri modeli tercih edilmektedir.

14x18 Çift Kanallı Yığma Kütük Modeli

Kulanım Alanları: Ahşap evlerde kullanılır dıştan ve içerden lambiri görünümüne sahiptir çift kanallı yığma kütük modelidir, ölçüsü: 14×18 ahşap evinize içerden ve dışardan baktığınızda aynı görüntüyü size yansıtır.

18x14 Yalı Baskı Modeli

Kulanım Alanları: Ahşap evlerde veya betonarme evlerde dış cephe kaplaması olarak kullanılmaktadır, 18×14 yalı baskı modelidir, dış cephe kaplaması, yalıbaskı evlerin içinede lambiri modeli tercih edilmektedir.

16x16 Tam Kütük Modeli

Kulanım Alanları: Tam yuvarlak kütük modelidir ölçüsü: 16×16 görünümü yuvarlaktır içten ve dıştan aynı görünüme sahiptir, kalın kütüktür.

WhatsApp Canlı Destek !

Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?