Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

  • Zeki DEMİRKIRAN

Yapısan Ahşap 1968 Yılında RİZE’nin Çamlıhemşin ilçesinde kuruldu Ahşap Ev, Pergule, Veranda, Kamelya, Ahşap Merdiven ve tüm ahşap dekorasyon ve mobilya imalatını 1976 Yılında Bursa’ya taşıdık.
1976-1982 Yıllarında Bursa ili ve ilçelerinde işimizi genişlettik 1985 itibari ile de yurtiçi ve yurt dışına açıldık
Uzman ve Deneyimli Ekibimizle itinalı, titiz çalışarak yurt içi, yurt dışı birçok il ve ilçelerde ahşabı nakış nakış işledik.
Yapısan Ahşap hizmet kalitesini artırmak için hedeflerine kararlılıkla ilerlemekte ve iş sahasını genişletmektedir.

Genel Koordinatör’ün Mesajı

  • İlyas DEMİRKIRAN

Merhaba siparişinizi vermiş olduğunuz işlerle ilgili takibini ve sorumluluğunu almaktayım müşterilerimizin işlerini sözleşmede belirtildiği tarihte teslim ediyoruz. işlerle ilgili aksaklıkları minimum seviyesine düşürme gayreti içindeyiz, kaliteli iş teslimi ve müşterilerimiz Yapısan Ahşap’ın hizmetlerinden memnun kalmaları için çözüm üretiyoruz. Türkiye’nin her yerine ahşabı işliyor ve sağlıklı huzurlu bir yaşam alanı sunuyoruz. Bu güzel doğal yapının içinde sizlerde yer alın, amacımız doğayı doğal ortamlara çevirmektir sağlıklı yaşam için ahşap’ yapıyı tercih edin.

Bilgi İşlem Sorumlusu’nun Mesajı

  • Recep YILDIZ

Yapısan Ahşap Online olarak Türkiye’nin her yerine kaliteli hızlı hizmet vermekteyiz. Hedef odaklı Yeni çözümler üretmekteyiz, ahşap yapı projelerinizi hayata geçirme çabası içindeyiz. Müşterilerimizin sayesinde yepyeni projelere imzamızı atıyoruz doğayı güzelleştiriyor hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Web sayfamızı her geçen gün geliştirmekteyiz, siz müşterilerimize daha kaliteli daha profesyonel hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimiz için ekran başında müşteri temsilcileri görevlendirdik canlı destek hizmetlerimizden faydalanın.

Galeri

WhatsApp Canlı Destek !

Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

0850 888 0153