Kurumsal

Biz ?

1968 Yılında RİZE’ nin Çamlıhemşin Kazasında babamız tarafından başlanan Ahşap Ev, Pergule, Veranda, Kamelya, Ahşap Merdiven ve tüm ahşap dekorasyon ve mobilya imalatını 1976 Yılında Bursa’ya taşıdık.

1976-1982 Yıllarında Bursa ili ve ilçelerinde işimizi genişlettik 1985 itibari ile de yurtiçi ve yurt dışına açıldık

Uzman ve Deneyimli Ekibimizle itinalı, titiz çalışarak yurt içi, yurt dışı birçok il ve ilçelerde ahşabı nakış nakış işledik.

Aynı şevk ve heyacanla yurt içi ve yurt dışı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Projelerimiz ?

Değerli müşterilerimize daha iyi, huzurlu blr yaşam sunmak için daha iyi şartlarda imalatımızı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz bu bağlamda üç bin metre karelik alanda fabrikamızı detaylı donanımlarla yapılandırmayı 2016 yılı için planladık.

Bilindiği gibi beton binaların ömrü elli yıl olmasına rağmen ahşap evin ömrü en az yüz yıldır, daha değişik ağaç türleri ve kimyasal uygulamalarla bu süre üç yüz yıla kadar uzatılabiliyor..

Size, Bize ,Cocuklarımıza ve torunlarımıza ahşap ile rutubetten uzak , sağlıklı sürdüreceğimiz hayat sunmaktayız. Bu da işimizin önemini daha da artırıyor ve bizi ilkeli çalışmaya yöneltiyor.

Kadromuz

Hizmetlerimiz %

Kaliteli Hizmet / 100%
Online Hizmet / 100%
Projelerimiz / 100%

Çalışma Sistemlerimiz ?

Çalışmamızın temelinde müşteri memnuniyeti esastır. İyi kurulan diyalog, kaliteli iş, Zamanında teslim, Yapılan işin garanti güvencesi en önemlisi de güven bizim temel ilkelerimiz. Bizi var eden bu ilkelerimizle yaptığımız işlerin taktirini müşterilerimize bırakıyoruz.

Gerek işin bütün aşamalarında gerekse ödemelerde müşterilerimize kolaylıklar sağlamaktayız.

Ödemeleri; iş teklifinin kabülünde % 50, kalanın %50si iş bitimine yakın, kalanı iş bitiminde veya kredi kartı, çek, gibi ödeme araçları ilede kabul etmekteyiz.

WhatsApp Canlı Destek !

Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

0850 888 0153