Ahşap Ev

Teklif Al

Ahşap Ev

Yapısan Ahşap size bir yaşam alanı sunuyor
Neden bir ahşap yaşam alanı ?
Beton ve demirin ördüğü ağların yerine , ahşapın nefes alan sizi izole etmeyen , doğa ile bütünleştiren yapısıyla size bu güne kadar hiç yaşamadığınız bir alan oluşturmaktır.
1- Nefes alan bir yapı .
2- Kurulumu hızlı ve kolaydır .
3- Yapı istenildiği zaman revize edilebilir .
4- Hava koşullarına uyum sağlar .

Ahşap Evlerle Sağlıklı Yaşam

Ahşap evler, dünyada yaşayan evler olarakta bilinmektedir. Evin içinde sürekli oksijen sirkülasyonu olmaktadır. Bunun neticesinde de başta astım ve romatizmal hastalıklar olmak üzere bir çok hastalığı önlediğinden sağlık açısından da tercih sebebi olmaktadır.

Ahşap Evlerin İzolasyon Farkı

Ahşap Yapıların En önemli tercih sebebi ise izolasyondur. Evlerde kullanılan dış kütük ile iç kütük arasına yerleştirilen izolasyon malzemesi dünyadaki gelişmiş ülkelerin kullandığı standarttadır.

Ahşap Ev Düşük Fiyat Farkı

Ahşap evlerin en önemli avantajlarından biride fiyatlarının betonarmeye göre daha düşük olup, ömürlerinin 2 ile 3 kat arasında daha uzun olmalarıdır.

Ahşap Evlerin Kullanımı Artıyor

Çünkü ahşap sağlıklıdır: Ahşap toz çekmez, mekandaki rutubeti emip, salarak bir tür nem düzenleyici görevi görür. Ahşap ısının transferini engelleyen, havayla dolu hücreleri sayesinde alternatifi olan malzemelerden daha yüksek ısı yalıtımı sağlar. Ahşabın ısı iletkenliği 0,13 W/mK gibi çok düşük değerlerde seyreder. Bu nedenle, kibritlerin, mekanik aksam donanımının saplarının, tavanların ve duvar süslemelerinin yapımında ahşap kullanılır. Ahşabın belirgin ısısı ise oldukça yüksektir. Bu bir kilogramlık ahşabın ısısının artırılması ve azaltılması için çok fazla enerjiye ihtiyaç duyulması anlamına gelir. Ahşap, taşlardan ve betonlardan neredeyse iki kat daha fazla ısı enerjisine; benzer bir şekilde, çeliği ısıtmak ve soğutmak için kullanılan ısı enerjisinin üç katına ihtiyaç duyar.

Çünkü ahşap ekonomiktir: İnşaat malzemesi olarak ahşabın ömrü 80 ila 100 yıl olarak öngörülmekle birlikte ortaçağdan kalan birçok ahşap bina bu sürelerin çok üzerine çıkılabildiğini göstermektedir. Ahşabın sık sık bakım gerektirdiğine dair önyargılar, insanların ahşabın dış yüzeyini boyayarak kapatmaları gerektiğini düşündükleri zamanlara aittir.

Çünkü ahşap rakipsiz teknik özelliklere sahiptir: Malzemeler, sıcaklığın artmasıyla genleşirler. Genişleme malzemelerin gücünde azalmaya neden olur. Çelik inorganik ve yanımsız olması nedeniyle yanmaya karşı avantajlıdır. Ama, binalarda kullanıldığında, ısıdaki artmanın bir sonucu olarak genleşir ve göçer. Ahşap ısıya karşı neredeyse hiç genleşmez. Tam tersine, ısının etkisiyle, kurur ve güç kazanır.

Yapısan Ahşap Ev Tasarımı

Sizin hayalinizde ki planı biz önce çizim masasında kağıda sonra gerçeğe dönüştürüyoruz. Yapısan Ahşap firması olarak sizlere daha iyi nasıl hizmet verebileceğimizi planlıyoruz.

Ahşap Ev Anahtar Teslim

Ahşap Ev Siparişten en geç 3 ay içerisinde anahtar müşteriye teslim edilir.

Ahşap Ev Depreme Dayanıklıdır

Ahşap evler depreme dayanıklı olmaları açısından da betonarmeye göre çok daha güvenlidir. Evler kolon ve kiriş olmaksızın ahşap ev birbirine geçme yöntemi kullanılarak üretilir.

Yapısan Ahşap Ahşap Ev Hizmeti

Ahşap Ev - 1

Ahşap Ev hiçbir şekilde rutubet barındırmayan devamlı hava ve oksijen sirkülasyonu yapan ve orada yaşayanları sağlık ve sıhhatli kılan soğuk ve sıcağı betonarme binalardan %50 daha koruyucu olan yapılardır. Aileleri refahlı ve huzurlu kılar içerisindeki bütün eşyalar rutubettden ve küflenmekten korur. Bu yapılar insanlığın sağlıklı barınabileceği tek yerdir.

Ahşap Ev - 2

Ahşap evde hizmetlerimiz insanların mutluluğu ve sağlıkları için güvenlikleri için önce ahşabı emprenye ile ilaçlarız böceklenmeyi önleriz huzurlu yaşarlar ahşap evi depreme dayanıklı olsun diye esnemeli tarzda özel çalışma ve özel aparatlar kullanırız. Her çalışmamız insanlığın yararınadır.

Ahşap Ev - 3

Yapısan Ahşap paradan kazançdan önce insanların huzurunu ve mutluluğunu düşünür. Asla verdiği sözden ve attığı imzadan ödün vermez ona sadık kalır. Sözleşmede taahhüt edilen her türlü uygulama ve maddeye sadık kalır Bir müşteri ve bir insan herzaman lazım ve sadece işini yaparken değil sonrasındada daimi dostluğun devamını düşünerek hareket eder.

Ahşap Ev - 4

Yapısan Ahşap önce malzeme alımında sonra imallatda en son montajda ve müşteriye hizmetde gönül rızasını ön görerek dolayısı ile insanlığa hizmet eder.

Ahşap Ev - 5

Yapısan ahşap ahşaba gönül veren ahşapta yaşamayı özleyen düşleyen ahşabın değerini iyi bilen değerli müşterilerimize hizmet eder.

Ahşap Ev - 6

Yapısan Ahşap ev konusunda ilerleyen zamanlarda aşama aşama müşterilerine daha erken daha kaliteli ve modern ahşap ev hizmeti verme daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek için teknolojisini yenilemekte ve büyütmektedir.

Ahşap Ev - 7

Yapısan Ahşap Türkiyede dürüst özverili azimli müşterilerinin maddi manevi durumlarını gözleyip makul bir fiyatlama ile önce kazanç değil müşteri memnuniyeti ve gönül rızalığını ön görür. Her zaman en iyi kalite en iyi işçilik hizmeti vererek müşterileri ile her zaman aynı samimiyette görüşülebilmesi ve dostluğun sürdürülmesini temenni eder.

Ahşap Ev - 8

Yapısan Ahşap projelerini devamlı yenilemek mimarıyla personel şefi ile imalat ve montaj ekibi ile müşteri hizmetleri ile değerli müşterilerine en iyi hizmet kalitesi ve memnuniyeti sağlamak arzu ve hedefindedir.

Teklif Al

WhatsApp Canlı Destek !

Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?