Kütük Modelleri

4.5x Yarım Kütük Modeli

Kullanım Alanları
Ahşap evlerde karkas modeli olarak kullanılmaktadır. Görselde de görüldüğü gibi günümüzün modern yapı eğilimlerine uygun, müthiş bir perspektif sunan parçalardır. 4.5×14 ölçülerindedir.
Modelin orta kısmına iç duvar kaplaması olarak izolasyonlu içten lambri uygulanmaktadır.

20x18 Tam Kütük Modeli

Kullanım Alanları
Ahşap yapılarda kullanılır. Kütüğün dışı da içi de yuvarlaktır. Tam kütük modeli olduğu için, yapının dışındaki görüntüyü içeriye de yansıtılmış olarak gösterir. 20×18 ölçülerindedir.
Bir bütün olarak bakıldığında çift taraflı yuvarlak bir görünüme sahiptir.

9x14 Çift Kanallı Yığma Kütük Modeli

Kullanım Alanları
Ahşap yapılarda kullanılan yığma kütük modelleri, dışarıdan ve içeriden bakıldığında lambri görünümüne sahiptir. Bu görselliğin yanı sıra oldukça sağlam bir yapısı vardır. 9×14 ölçülerindedir.
Bu modeller, ahşap evinize içeriden veya dışarıdan baktığınızda sizlere aynı görüntüyü yansıtarak eşsiz bir akustik oluşturur.

12x16 Tek Kanallı Tam Kütük Modeli

Kullanım Alanları
12×16 Ölçülerinde olan Tek kanallı kütük modeli, ahşap evlerde kullanılır. Bu model sayesinde ahşap evinize dışarıdan baktığınızda kütük görünümünü yansıtırken, evinizin içinden baktığınızda lambri görünümüne sahip olduğunu fark edeceksiniz.

18x10 Lambri Modeli

Kullanım Alanları
Ahşap evlerin yanı sıra betonarme evlerde de iç ve dış cephe kaplaması olarak kullanılan oldukça yaygın bir kütük modelidir. Ölçüleri 18×10 boyutlarındadır ve aynı ölçülerdeki yarım kütük ve yalı baskı modelli ev seçimlerin de lambri kütük modelleri tercih edilmektedir.

14x18 Çift Kanallı Yığma Kütük Modeli

Kullanım Alanları
Ahşap Evlerde kullanılır. Evin içinden de dışından da bakıldığında lambri görünümüne sahiptir. 14×18 ölçülerindedir. Çift tarafı da lambri olduğu için, evinize içeriden ve dışarıdan baktığınızda aynı görüntüyü size yansıtır.

18x14 Yalı Baskı Modeli

Kullanım Alanları
Ahşap evler ve betonarme yapılarda dış cephe kaplaması olarak kullanılır. 18×14 ölçülerindedir. Dış cephe kaplamasının yanı sıra yalı baskı modeli, evlerin içinde lambri modeli olarak da tercih edilebilir.

16x16 Tam Kütük Modeli

Kullanım Alanları
Kalın bir yapıya sahip olan bu modelin görünümü yuvarlaktır. Her türlü ahşap yapı için kullanıma uygundur. 16×16 ölçülerindedir. İçten ve dıştan aynı görünüme sahiptir. Kalın bir yapısı olduğundan oldukça sağlamdır ve kullanım için idealdir.

WhatsApp Canlı Destek !

Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?